Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Mostrar buscar

Xoves, 18-Sep-2014

Hotel Vila de Viana

Dirección: Praza Maior,12, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988329205
E-mail: info@hotelviladeviana.com
Web: www.hotelviladeviana.com

Don Céntimo

Dirección: C/ Mazairas, 11, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
E-mail: doncentimo@acivi.org

Super Millenium S.L.

Dirección: María Pita, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329203
E-mail: millenium@acivi.org

Hacienda Airabella

Dirección: Seoane de Abaixo,19, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 659524133
E-mail: reservas@haciendaairabella.es
Web: www.haciendaairabella.es

Pastelería Conchita

Dirección: Ceferino Armesto,2, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 639390637
E-mail: xvizcaia@hotmail.com
Web: www.casarvizcaia.com

Panificadora Bello e Hijos S.L.

Dirección: Nicolás Tenorio, 6, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340431
E-mail: bello@acivi.org

Mapfre

Dirección: San Roque,55, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329165
E-mail: mapfre@acivi.org

Paco Peluquero

Dirección: María Pita,6, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340272
E-mail: pacopeluquero@acivi.org

Viana Veterinarios S.L.P.

Dirección: San Roque, 68 Bajo, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 608887833
E-mail: vianaveterinarios@acivi.org

Electricidad Vega Feliz S.L.

Dirección: Toural,45, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340394
Móvil: 608887596
E-mail: vegafeliz@acivi.org

Residencia San Roque

Dirección: María Pita, 41, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329279
E-mail: viviendascomunitariassanroque@gmail.com
Web: www.viviendascomunitariassanroque.com

Droguería Guerra

Dirección: Praza Maior, 17, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340171
E-mail: drogueriaguerra@acivi.org

Galp Gas

Dirección: C/ Nicolas Tenorio,4, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 608883605
E-mail: galpgas@acivi.org

Larpeiradas

Dirección: C/ Travesía 23, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
E-mail: larpeiradas@acivi.org

Librería-Estanco Viana

Dirección: Travesía Libertad, 2, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329147
E-mail: libreriaestanco@acivi.org

Peluquería Lidia

Dirección: Travesía nº 5-2º, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329051
E-mail: lidia@acivi.org

Supermercado Triskel

Dirección: C/ Mazairas, 8 Bajo, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329069
E-mail: triskel@acivi.org

Bar Caracas

Dirección: Ceferino Armesto,3, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
E-mail: caracas@acivi.org

Autoservicio Salgado

Dirección: Ceferino Armesto,5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340105
E-mail: salgado@acivi.org

Peluquería de Caballeros Cosme

Dirección: San Roque, 3, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329242
E-mail: cosme@acivi.org

Centro Comercial Tamerón

Dirección: Travesía, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340121
E-mail: tameronymontesinos@gmail.com

Peluquería Suso

Dirección: Praza Maior,20, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340244
E-mail: suso@acivi.org

Materiales de Construcción Pinza S.L.

Dirección: Carretera A Gudiña-Lalín km 21, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329539
E-mail: pinzasl@acivi.org

Escayolas Sabín

Dirección: Crta. de A Rúa, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340471
Móvil: 696800572
E-mail: sabin@acivi.org

Ferretería Bibey

Dirección: San Roque,63, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340983
E-mail: ferreteriabibey@acivi.org

Talleres Seoane

Dirección: Crta.de A Rúa, 69, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340026
E-mail: seoane@acivi.org

Carpintería Metálica Domingo Prieto

Dirección: María Pita,31, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340294
Móvil: 609431700
E-mail: domingoprieto@acivi.org

Taxi Angel

Dirección: San Luís, 12, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340297
Móvil: 658402778
E-mail: angel@acivi.org

Distribuciones Carballo

Dirección: Crta. de A Rúa,45, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329328
Móvil: 652024266
E-mail: carballo@acivi.org

Super Millenium S.L.

Dirección: María Pita, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329203
E-mail: millenium@acivi.org

Peluquería José Luis e Mar

Dirección: Travesía, 11, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340142
E-mail: joseluisemar@acivi.org

Panadería Vizcaya Prieto

Dirección: San Roque,55, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340242
E-mail: vizcayaprieto@acivi.org

Castañas O Rianxo

Dirección: San Roque, 53, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988329172
E-mail: orianxo@acivi.org

Janfer Viana S.L.

Dirección: Travesía, 10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340146
E-mail: janfer@acivi.org

Construcciones José L.López

Dirección: Nicolás Tenorio,4, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340103
E-mail: josellopez@acivi.org

Carpintería Carviana S.L.

Dirección: San Agustín, 1, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 659554991
E-mail: carviana@acivi.org

Augas Mansas

Dirección: Carretera Viana – A gudiña, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340403
E-mail: augasmansas@acivi.org

Embutidos y Salazones García Marcos S.L.

Dirección: Estrada San Agustín,6, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329113
E-mail: mfabrica@garciamarcos.es
Web: www.garciamarcos.es

Fontanería y Calefacción Carsa S.L.

Dirección: Trascuartel nº 1, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340231
Móvil: 696460808
E-mail: carsa@acivi.org

Bazar Vidueira-Don Euro S.L.

Dirección: San Roque, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329085
Móvil: 610680018
E-mail: doneuro@gmai.com

Seguros y Asesoría Ocaso

Dirección: Praza Maior,14, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329221
E-mail: ocaso@acivi.org

Comercial Agrícola Guerra

Dirección: Crta. Vilariño, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340339
E-mail: guerra@acivi.org

Carnicería-Pescadería Santi

Dirección: Mazairas,9, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988340381
E-mail: santi@acivi.org

Fotoclick

Dirección: C/ Travesía 10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329316
E-mail: fotoclick@acivi.org

Supermercado Marsel S.L.

Dirección: María Pita, 71, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329320
E-mail: marsel@acivi.org

Celtaventura

Dirección: Travesía,3, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono/Fax: 988340090
E-mail: info@celtaventura.com

Panadería-Pastelería Chusco

Dirección: Nicolás Tenorio,51, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329249
E-mail: chusco@acivi.org

Electro Raema S.L.

Dirección: Crta. de A Rúa, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340455
E-mail: electroraema@acivi.org

Tamerón y Montesinos S.C.

Dirección: C/ Travesía 3, 10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340121
E-mail: tameronymontesinos@gmail.com

Chapistería Rodríguez

Dirección: Crta. de A Rúa,43, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329019
E-mail: chapisteriarodriguez@acivi.org

Vangarda

Dirección: Praza Maior,8, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
E-mail: vangarda@acivi.org

Herbolario Beladona

Dirección: San Roque,10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329090
E-mail: comercial@herbolariobeladona.es
Web: www.herbolariobeladona.es

Construcciones Delio García

Dirección: Crta. San Agustín,6,3º, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340157
Móvil: 606830409
E-mail: deliogarcia@acivi.org

Represantaciones Coren

Jonathan Villasante Martinez

Dirección: C/ Toural, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 648767878
E-mail: coren@acivi.org

Viana Gestión

Dirección: Rúa Travesía, 14, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329503
E-mail: vianagestion@gmail.com

Aira Rotulación

Dirección: Punxeiro s/n, Viana do Bolo, Ourense, España, 32558
Teléfono: 646 400 965
E-mail: info@airarotulacion.com
Web: www.airarotulacion.com

A Nosa Casa

Dirección: Libertad ,2, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329317
E-mail: anosacasa@acivi.org

Casar Vizcaya S.L.

Dirección: Paraxe Piteira, s/n, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: *
Móvil: 650628738
E-mail: vizcaia@acivi.org
Web: www.casarvizcaia.com

Excavaciones Couso

Dirección: Punxeiro s/n, Viana do Bolo, Ourense, España, 32558
Teléfono: 626789850
E-mail: couso@acivi.org

Ferretería Jesús Arias

Dirección: San Roque,11, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340158
E-mail: jesusarias@acivi.org

Joyería-Relojería Vila de Viana

Dirección: Praza Maior,12, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329205
E-mail: info@hotelviladeviana.com
Web: www.hotelviladeviana.com

O Marco Longo

Dirección: A Faceira nº 9, Vilariño de Conso, Ourense, España, 32557
Teléfono: 988329200
E-mail: info@omarcolongo.com
Web: www.omarcolongo.com

Arquitecto Técnico

José Luis Alonso

Dirección: Rubiá, Ourense, España
Teléfono: 659147701
E-mail: joseluisalonso@acivi.org

Bar Dani

Dirección: Plaza Maior,10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340458
E-mail: bardani@acivi.org

Autos Bibey

Dirección: C/ san agustin s/n, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329101
Móvil: 649988821
E-mail: autosbibey@acivi.org

Hotel O Retorno

Dirección: Mazairas,2, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988340415
E-mail: oretorno@acivi.org

Bar Pingallo

Dirección: Mazairas,12, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340096
E-mail: pingallo@acivi.org

O Mirador da Ribeira

Dirección: C/Santo Cristo,12, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988329309
E-mail: miradordaribeira@gmail.com
Web: www.miradordaribeira.com

Socios ACIVI

  • Previous
  • Next
  • Stop
  • Play
Septiembre 2014
L M X J V S D
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

 

AVISO USUARIOS DA REDE ACIVI


 

ESTAMOS EN TAREFAS DE MANTEMENTO DA REDE.


 

 

 

 


Usuarios conectados

Tenemos 1513 invitados conectado(s)

Colabora coa ACIVI

Creción de Empresas

Org. europeos

Org. sindicais

Lexislación

Org. autonómicos

Org. estatais

Org. empresariais

Boletíns Oficiais

  • Boe (Boletín Oficial do Estado)
  • Dog (Diario Oficial de Galicia)
  • Bop (Boletín Oficial da Provincia)

O tempo

Enquisa

¿Qué opinión lle merece a nova páxina da ACIVI?


Benvidos a nova páxina web da ACIVI. Estamos en fase de probas, polo que todavía faltan seccións por completar. Nos vindeiros días iremos introducindo novos contidos e subsanando os posibles erros. Gracias a todos.

AVISO SOCIOS: Se vostede e socio da ACIVI, agradeceríamoslle que comprobase os datos correspondentes o seu establecemento ou negocio amosados nesta páxina co fin de solventar os posibles erros cometidos. Se fose o caso, poderá enviarnos os datos actualizados cubrindo o formulario que se amosa no menú <Altas / Modif. socios>. Gracias pola sua colaboración.