Skip to Menu Skip to Content Skip to Footer

Mostrar buscar

Domingo, 23-Nov-2014

Tamerón y Montesinos S.C.

Dirección: C/ Travesía 3, 10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340121
E-mail: tameronymontesinos@gmail.com

Construcciones Delio García

Dirección: Crta. San Agustín,6,3º, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340157
Móvil: 606830409
E-mail: deliogarcia@acivi.org

Arquitecto Técnico

José Luis Alonso

Dirección: Rubiá, Ourense, España
Teléfono: 659147701
E-mail: joseluisalonso@acivi.org

Galp Gas

Dirección: C/ Nicolas Tenorio,4, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 608883605
E-mail: galpgas@acivi.org

Aira Rotulación

Dirección: Punxeiro s/n, Viana do Bolo, Ourense, España, 32558
Teléfono: 646 400 965
E-mail: info@airarotulacion.com
Web: www.airarotulacion.com

Super Millenium S.L.

Dirección: María Pita, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329203
E-mail: millenium@acivi.org

Peluquería Lidia

Dirección: Travesía nº 5-2º, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329051
E-mail: lidia@acivi.org

Pastelería Conchita

Dirección: Ceferino Armesto,2, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 639390637
E-mail: xvizcaia@hotmail.com
Web: www.casarvizcaia.com

Panadería-Pastelería Chusco

Dirección: Nicolás Tenorio,51, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329249
E-mail: chusco@acivi.org

Augas Mansas

Dirección: Carretera Viana – A gudiña, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340403
E-mail: augasmansas@acivi.org

Chapistería Rodríguez

Dirección: Crta. de A Rúa,43, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329019
E-mail: chapisteriarodriguez@acivi.org

Represantaciones Coren

Jonathan Villasante Martinez

Dirección: C/ Toural, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 648767878
E-mail: coren@acivi.org

Embutidos y Salazones García Marcos S.L.

Dirección: Estrada San Agustín,6, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329113
E-mail: mfabrica@garciamarcos.es
Web: www.garciamarcos.es

Peluquería de Caballeros Cosme

Dirección: San Roque, 3, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329242
E-mail: cosme@acivi.org

Mapfre

Dirección: San Roque,55, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329165
E-mail: mapfre@acivi.org

Larpeiradas

Dirección: C/ Travesía 23, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
E-mail: larpeiradas@acivi.org

O Marco Longo

Dirección: A Faceira nº 9, Vilariño de Conso, Ourense, España, 32557
Teléfono: 988329200
E-mail: info@omarcolongo.com
Web: www.omarcolongo.com

Carpintería Metálica Domingo Prieto

Dirección: María Pita,31, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340294
Móvil: 609431700
E-mail: domingoprieto@acivi.org

Panificadora Bello e Hijos S.L.

Dirección: Nicolás Tenorio, 6, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340431
E-mail: bello@acivi.org

Joyería-Relojería Vila de Viana

Dirección: Praza Maior,12, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329205
E-mail: info@hotelviladeviana.com
Web: www.hotelviladeviana.com

Construcciones José L.López

Dirección: Nicolás Tenorio,4, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340103
E-mail: josellopez@acivi.org

Peluquería Suso

Dirección: Praza Maior,20, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340244
E-mail: suso@acivi.org

Materiales de Construcción Pinza S.L.

Dirección: Carretera A Gudiña-Lalín km 21, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329539
E-mail: pinzasl@acivi.org

Vangarda

Dirección: Praza Maior,8, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
E-mail: vangarda@acivi.org

Autoservicio Salgado

Dirección: Ceferino Armesto,5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340105
E-mail: salgado@acivi.org

Herbolario Beladona

Dirección: San Roque,10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329090
E-mail: comercial@herbolariobeladona.es
Web: www.herbolariobeladona.es

Paco Peluquero

Dirección: María Pita,6, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340272
E-mail: pacopeluquero@acivi.org

Ferretería Bibey

Dirección: San Roque,63, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340983
E-mail: ferreteriabibey@acivi.org

Autos Bibey

Dirección: C/ san agustin s/n, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329101
Móvil: 649988821
E-mail: autosbibey@acivi.org

Ferretería Jesús Arias

Dirección: San Roque,11, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340158
E-mail: jesusarias@acivi.org

Distribuciones Carballo

Dirección: Crta. de A Rúa,45, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329328
Móvil: 652024266
E-mail: carballo@acivi.org

Residencia San Roque

Dirección: María Pita, 41, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329279
E-mail: viviendascomunitariassanroque@gmail.com
Web: www.viviendascomunitariassanroque.com

Super Millenium S.L.

Dirección: María Pita, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329203
E-mail: millenium@acivi.org

Librería-Estanco Viana

Dirección: Travesía Libertad, 2, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329147
E-mail: libreriaestanco@acivi.org

Electro Raema S.L.

Dirección: Crta. de A Rúa, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340455
E-mail: electroraema@acivi.org

Seguros y Asesoría Ocaso

Dirección: Praza Maior,14, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329221
E-mail: ocaso@acivi.org

Escayolas Sabín

Dirección: Crta. de A Rúa, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340471
Móvil: 696800572
E-mail: sabin@acivi.org

Viana Veterinarios S.L.P.

Dirección: San Roque, 68 Bajo, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 608887833
E-mail: vianaveterinarios@acivi.org

Carpintería Carviana S.L.

Dirección: San Agustín, 1, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 659554991
E-mail: carviana@acivi.org

Castañas O Rianxo

Dirección: San Roque, 53, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988329172
E-mail: orianxo@acivi.org

Excavaciones Couso

Dirección: Punxeiro s/n, Viana do Bolo, Ourense, España, 32558
Teléfono: 626789850
E-mail: couso@acivi.org

A Nosa Casa

Dirección: Libertad ,2, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329317
E-mail: anosacasa@acivi.org

Bar Dani

Dirección: Plaza Maior,10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340458
E-mail: bardani@acivi.org

Celtaventura

Dirección: Travesía,3, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono/Fax: 988340090
E-mail: info@celtaventura.com

Hotel Vila de Viana

Dirección: Praza Maior,12, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988329205
E-mail: info@hotelviladeviana.com
Web: www.hotelviladeviana.com

Bar Pingallo

Dirección: Mazairas,12, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340096
E-mail: pingallo@acivi.org

Supermercado Marsel S.L.

Dirección: María Pita, 71, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329320
E-mail: marsel@acivi.org

Taxi Angel

Dirección: San Luís, 12, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340297
Móvil: 658402778
E-mail: angel@acivi.org

Bar Caracas

Dirección: Ceferino Armesto,3, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
E-mail: caracas@acivi.org

Hacienda Airabella

Dirección: Seoane de Abaixo,19, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 659524133
E-mail: reservas@haciendaairabella.es
Web: www.haciendaairabella.es

Supermercado Triskel

Dirección: C/ Mazairas, 8 Bajo, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329069
E-mail: triskel@acivi.org

Don Céntimo

Dirección: C/ Mazairas, 11, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
E-mail: doncentimo@acivi.org

Talleres Seoane

Dirección: Crta.de A Rúa, 69, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340026
E-mail: seoane@acivi.org

Peluquería José Luis e Mar

Dirección: Travesía, 11, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340142
E-mail: joseluisemar@acivi.org

Centro Comercial Tamerón

Dirección: Travesía, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340121
E-mail: tameronymontesinos@gmail.com

Droguería Guerra

Dirección: Praza Maior, 17, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340171
E-mail: drogueriaguerra@acivi.org

Electricidad Vega Feliz S.L.

Dirección: Toural,45, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340394
Móvil: 608887596
E-mail: vegafeliz@acivi.org

Casar Vizcaya S.L.

Dirección: Paraxe Piteira, s/n, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: *
Móvil: 650628738
E-mail: vizcaia@acivi.org
Web: www.casarvizcaia.com

Comercial Agrícola Guerra

Dirección: Crta. Vilariño, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340339
E-mail: guerra@acivi.org

Hotel O Retorno

Dirección: Mazairas,2, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988340415
E-mail: oretorno@acivi.org

Fotoclick

Dirección: C/ Travesía 10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329316
E-mail: fotoclick@acivi.org

Carnicería-Pescadería Santi

Dirección: Mazairas,9, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988340381
E-mail: santi@acivi.org

Bazar Vidueira-Don Euro S.L.

Dirección: San Roque, 5, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329085
Móvil: 610680018
E-mail: doneuro@gmai.com

Fontanería y Calefacción Carsa S.L.

Dirección: Trascuartel nº 1, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340231
Móvil: 696460808
E-mail: carsa@acivi.org

Janfer Viana S.L.

Dirección: Travesía, 10, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340146
E-mail: janfer@acivi.org

Viana Gestión

Dirección: Rúa Travesía, 14, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988329503
E-mail: vianagestion@gmail.com

Panadería Vizcaya Prieto

Dirección: San Roque,55, Viana do Bolo, Ourense, España, 32550
Teléfono: 988340242
E-mail: vizcayaprieto@acivi.org

O Mirador da Ribeira

Dirección: C/Santo Cristo,12, Viana do Bolo,OurenseEspaña, 32550
Teléfono: 988329309
E-mail: miradordaribeira@gmail.com
Web: www.miradordaribeira.com

Socios ACIVI

  • Previous
  • Next
  • Stop
  • Play
Noviembre 2014
L M X J V S D
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

 

AVISO USUARIOS DA REDE ACIVI


 

ESTAMOS EN TAREFAS DE MANTEMENTO DA REDE.


 

 

 

 


Usuarios conectados

Tenemos 4297 invitados conectado(s)

Colabora coa ACIVI

Org. empresariais

Boletíns Oficiais

  • Boe (Boletín Oficial do Estado)
  • Dog (Diario Oficial de Galicia)
  • Bop (Boletín Oficial da Provincia)

Org. sindicais

Org. autonómicos

Lexislación

Org. europeos

Creción de Empresas

Org. estatais

O tempo

Enquisa

¿Qué opinión lle merece a nova páxina da ACIVI?


Benvidos a nova páxina web da ACIVI. Estamos en fase de probas, polo que todavía faltan seccións por completar. Nos vindeiros días iremos introducindo novos contidos e subsanando os posibles erros. Gracias a todos.

AVISO SOCIOS: Se vostede e socio da ACIVI, agradeceríamoslle que comprobase os datos correspondentes o seu establecemento ou negocio amosados nesta páxina co fin de solventar os posibles erros cometidos. Se fose o caso, poderá enviarnos os datos actualizados cubrindo o formulario que se amosa no menú <Altas / Modif. socios>. Gracias pola sua colaboración.